Ve vztahu si mnozí z vás pokládají otázku, jestli jim jejich protějšek není náhodou nevěrný. Zvlášť milujícím lidem se tato otázka prakticky denně vrací. Nedokážeme si totiž připustit, že by se člověk, kterého milujeme zamiloval do někoho jiného. Je to pochopitelné, představa, že si váš protějšek našel někoho jiného je přímo zdrcující. Na druhou stranu, čím dříve se to dozvíte, tím lépe. Jak odhalit nevěru? O tom si povíme v tomto článku.

Jak odhalit nevěru?

Mnohdy je to o malých detailech, které váš protějšek v konečném důsledku prozradí. Nevěrní lidé se většinou zaměřují na to, abyste nic nepoznali, a právě jejich snaha je na konec prozradí. Zaměřují se především na velké detaily a na ty úplně nejmenší zapomínají. Na co se soustředit? V první řadě je dobré se zaměřit na příchody. Jestliže váš protějšek náhle začíná chodit později, než je zvykem, nějaký důvod za tím s největší pravděpodobností je. Na vás bude následně záležet, jestli na daný důvod přijdete či nikoliv. Nemusí se vždy jednat o nevěru. Zkuste se svého protějšku zeptat.

Pokud svého partnera nebo partnerku znáte dobře, poznáte, kdy lže a kdy naopak mluví pravdu. Bude-li chtít váš protějšek změnit během krátké doby téma, je potřeba být na pozoru. Rozhodně se nezačínejte vyptávat po jednom dni, protože pozdní příchod se čas od času skutečně může naskytnout. Byla doba, kdy váš protějšek nechával mobil na stole bez zamčení a nyní si ho bere všude? Když už ho nechá ležet na stole, nedokážete se do něho dostat? Opět je nutné být na pozoru. Důvěra by ve vztahu měla bezpochyby fungovat, ovšem mizející mobil je jeden z dalších malých detailů.

Detaily vám mnohdy napoví!

Jak odhalit nevěru v dalších krocích? Je nutné se opravdu soustředit na malé detaily. Mnoho lidi si je nedokáže svým způsobem přiznat nebo odvrací od tématu slovy, že je to normální chování, ať už se jedná o pozdní příchody, mizející mobil nebo jiné detaily. Taková změna v chování bývá často podezřelá, takže je pochopitelné, že jste na obzoru. Často lze odhalit nevěru i podle chování. To se netýká jen samotné nevěry, ale i jiných situacích. Jestliže vás váš protějšek podvádí nebo s vámi už nechce být, poznáte to. Partner nebo partnerka se k vám nechová tak, jako v minulosti.

Jak odhalit nevěru - Mnohdy stačí k odhalení malé detaily!

K dalším malým detailům patří i zvýšená péče o sebe, ženský parfém na muži nebo pánský parfém na ženě a v neposlední řadě i výmluvy před milováním. Jde o tipy, jak odhalit nevěru. Věřte nám, že i takto malé a obyčejné detaily vám mohou pomoci. Právě díky těmto tipům velké množství lidi přišlo na nevěru svého partnera nebo partnerky. Tipů, které vám pomohou s odhalením je pochopitelně daleko více. Mezi silné tipy ovšem patří mizející mobil, který jsme zmiňovali v předchozích odstavcích a náhlá změna chování, převážně ohledně milování. Neustále výmluvy a vyhýbání se partnerovi.

Hledá na vás váš protějšek chyby?

Výjimkou není ani hledání chyb. Hledá na vás váš partner nebo partnerka chyby? Dává vám tím jasně najevo, že se může blížit i rozchod. Chyby člověk hledá pouze jako tzv. zástěrku, aby dotyčnou osobu mohl nebo mohla opustit. Záležet bude na vás, jak se s celou situaci poperete. Možná si říkáte, co máte v tuto chvíli dělat, ale odpověď prakticky neexistuje. Jestliže nemáte jasné důkazy o tom, že vás váš protějšek podvádí, můžete si to čistě jen myslet. V momentě, kdy máte důkazy o podvádění, je nejvyšší čas si o tomto tématu se svým protějškem promluvit.

Zkuste ovšem mluvit s klidným hlasem, bez toho, aniž byste začal nebo začala řvát. Tím nic nevyřešíte a akorát protistranu přesvědčíte o tom, že se má s vámi rozejít. Na druhou stranu bude i na vás, jestli nevěru odpustíte či nikoliv.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.