Ve vztahu by se vždy měli snažit oba. Pokud se snaží pouze jedna strana, zatímco protějšek vaše veškeré snahy ignoruje, je nejvyšší čas si společně sednout k jednomu stolu a vážně si promluvit. Jestliže má váš protějšek zájem o to, najít různá řešení, jak okořenit vztah, měli byste tomu dát společnou šanci. Vztah se dá okořenit několika způsoby a je dobré začít u svého milostného života. Právě v tomhle směru partneři hledají nejčastěji způsoby.

Jak okořenit vztah? Jde o i maličkostmi!

Pojďme začít pikantnějším tématem, které spočívá v samotném milování. Jsou vaše předehry krátké nebo jste ji dlouho neměli, protože chcete mít celý proces co nejrychleji za sebou? Děláte obrovskou chybu. Předehry vám dodají tu správnou vášeň a energii. Podle odborníků je předehra před milováním daleko lepší než samotný akt. Při předehře se projevuji ty správné činy a kreativita partnera nebo partnerky. Pokud vaše předehra netrvala příliš dlouho, změňte to. Ženy mají v tomhle neskutečně velkou výhodu. Zkoušela jste svého partnera svádět? Že ne? Pak děláte chybu!

Pokud po vás po svádění ihned skočí, dejte mu najevo, že ještě nepřišel jeho čas. Snažte se celý proces svádění zdržovat. Uvidíte tak, jak má na vás chuť, protože jak se říká, zakázané ovoce chutná nejlépe. Ke svádění je potřeba si vybrat vhodné oblečením, včetně barvy. Divila byste se, jak dokáže barva v muži vyvolat touhu a vášeň. Zajímá vás, jak okořenit vztah pomocí barvy oblečení? Pak jednoznačně sáhněte po červené. Právě tato barva v sobě ukrývá chuť, vášeň a touhu. Funguje svým způsobem podobně, jako červený šátek na býka.

Vztah okořeníte i jinými způsoby

Jak okořenit vztah kromě výše uvedeného oblečení? Způsobů je opravdu několik a každému vyhovuje něco jiného. Co takhle společná masáž? Nemusí být prováděná odborníky. Udělejte si doma nádherný večer, kdy společně povečeříte a poté se vydáte do ložnice, kde připravíte pokoj pro romantické chvíle. Lehce erotická masáž vás dokáže příjemně nabudit a vy si tak váš vztah okořeníte o stupeň výše.

Jak okořenit vztah

Okořenit vztah lze i bez toho, aniž byste se viděli. Co takhle si během dne, kdy jste v práci nebo váš protějšek v obchodě psát lehce erotické zprávy? Uvidíte, jak se bude váš protějšek snažit o to, aby se dostal co nejrychleji domů. Pokud pro sebe i protějšek během své cesty, co jste pryč pořídíte také pěknou sexuální hráčku na společné hrátky, nic tím rozhodně nezkazíte. Jestliže vás ale zajímá okoření vztahu bez sexuálního podtextu, prozradíme vám několik tipů. Okořenit vztah můžete i návratem do minulosti. Přemýšleli jste o tom, co jste v minulosti dělali a nynější době jste dělat přestali?

Vzpomínky na minulost vás vrátí zpět do hry

Jak jsme naznačili na konci předchozího odstavce, návrat do minulosti může znamenat novou šanci, jak být stále ve hře. Proč se například nevrátit na místa, kde jste se poznali? Tím můžete jedině získat, nikoliv ztratit. Víte proč? Začátky bývají ve vztahu nejhezčí a v momentě, kdy se k nim vrátíte, bude vaše láska pouze růst směrem nahoru. Proč to tedy nezkusit, když se tato možnost nabízí? Okořenění vztahu nemusí nutně spočívat v milování. Povzbudit vztah zkrátka můžete i několika dalšími způsoby a jeden z nich jsme vám popsali v tomto odstavci.

Pokud vám tento tip nevyhovuje, co takhle se začít zase překvapovat? Nemusí se nutně jednat o drahé dárky. I úklid ze strany partnera ženu velice potěší. Žena může na oplátku muži uvařit jeho oblíbené jídlo. Neberte to jako službu nebo otročinu, protože tímto způsobem se nikam nedostanete. Raději tento proces považujte za radost a uvidíte, že si to společně dokážete užít i jiným způsobem a nejenom v posteli. Jakých tipů se budete držet už závisí na vás.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.