Každá žena se chce líbit. Touží po pozornosti, protože co si budeme povídat – které z nás neudělá dobře na dušičce, když se za ní otočí muž na ulici? Nebo když vás neznámý chlapík pozve v baru na drink? Jsou ženy, které si získávají pozornost, aniž by pro to hnuly jediným prstem. A pak jsou tu ženy, které se kvůli mužské pozornosti přeci jen musí trochu snažit.

Také přemýšlíte, čím to asi tak je? Je dobré vědět, že některé ženy disponují vlastnostmi, pro které jsou u mužů zajímavější. O jaké vlastnosti jde? A máte je i vy? O tom se můžete přesvědčit v našem dnešním článku!

Jaké vlastnosti na nás muži milují?

Už se vám někdy v životě stalo, že jste vedle atraktivního chlapa viděli ženu, která nebyla zrovna modelkou? Možná jste si v takové chvíli říkali, jak to sakra udělala, že klofla takového fešáka?!

Ačkoli se to může zdát neuvěřitelné, mnoho mužů dá přednost vnitřnímu obsahu před vnější krásou. Ano, skutečně je tomu tak. Možná ta žena disponovala vlastnostmi, pro které byla v očích toho sympaťáka dokonalá.

Jaké vlastnosti na nás muži milují a jsou schopni je upřednostnit před krásnou tvářičkou? Možná se budete divit!

Přirozenost

Zní to asi jako klišé, ale je tomu skutečně tak. Spousta mužů nedokáže odolat ženám, které jsou přirozené a své za jakékoli situace. Jen málokterý chlap chce vedle sebe herečku, která je jednou taková a podruhé maková.

Přirozenost je mnohem přitažlivější, protože si na nic nehrajete a jste zkrátka taková, jaká jste. Upřímný úsměv je totiž daleko více, nežli tzv. „Hollywood smile“, který jste tak složitě nacvičovala před zrcadlem.

Sebevědomí

Pokud jde o sebevědomí, hned zkraje si dovolíme upozornit, že všeho s mírou. Pokud je totiž něčeho moc, je to spíše na škodu, nežli k užitku. A muži milují sebevědomé ženy, ovšem ty, které jsou tzv. zdravě sebevědomé – nikoli nafrněné s nosánkem nahoru. Věřte nebo ne, ale pokud se máte ráda, je to na vás vidět. Zkrátka to z vás vyzařuje a vaše okolí vás pak vnímá úplně jinak.

Inteligence

Mít svůj vlastní názor a nebát se za něho postavit. Mít všeobecný přehled a dostatečný rozhled. Umět se vcítit do druhých, disponovat empatií. To muži milují, ať říkají, co chtějí.

Kombinace inteligence a krásného obličeje se mnohdy zdá jako výjimečná, ale i takové ženy jsou mezi námi a muži jim doslova leží u nohou. Jen málokterý by si nechal mezi prsty proklouznout ženu, která je chytrá. To se v dnešní době cení.

Smysl pro humor

A jsme zase u dalšího klišé. Jenže i smysl pro humor na muže funguje – a funguje dost dobře. Kdo by vedle sebe nechtěl partnerku, která se dokáže zasmát klidně i sama sobě? Nemusíte se pořád brát tak vážně. A když si, co se smyslu pro humor týče, sednete, pak je to sázka na jistotu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.