Líbání není žádná věda aneb jak to zvládnout jako profík?
Ať už jsi v líbáním nováčkem, nebo už máš své první líbání za sebou, o umění líbání se vždy můžeš něco naučit. Možná si myslíte, že už víš všechno, ale existuje mnoho různých druhů polibků, které si můžeš vyzkoušet.

Máme pro tebe pár super triků, které ti pomůžou při líbání.

Udržuj svěží dech

Nechceš být přeci někomu tak blízko a přítom cítit, že ti z pusy zrovna nevoní. To je totální zabiják každého žhavého polibku. A navíc si z tebe ten kluk může začít dělat srandu a říct to svým kamarádům. A to je potom dobrý trapas. Pokud tedy víš, že se budeš líbat, vyhni se jakémukoli páchnoucímu jídlu, jako je česnek, cibule, sýr a podobně.

Zeptejte se svého partnera, co má rád

Nikdo nemá čas na zkoumání a trapasy u zkoušení. Dobré polibky se změní na ty nejlepší tím, že se prostě zeptáš, co má tvůj kluk u líbání rád. Nebo se učte společně. Prostě si po líbání řekněte, co se vám líbilo, a snažte se to dělat co nejlíp to jde. Věř, že taková výuka může být hodně velká zábava, když se oba opravdu uvolníte.

Buď přirozená

Přílišné přemýšlení o tom, že se chystáš na nějaký sexy trik, o kterém jsi četla, je rychlý způsob, jak celý líbací dýchánek rychle zabít. Začni pomalu, a poté vyzkoušej pohyby, které jsou ti přirozené a cítíš se u nich nejpohodlněji. Sama poznáš, kdy bude ten nejlepší čas.

Bojíš se? Soustřeď se na krk

Pokud se chystáš na svůj první polibek a jsi opravdu hoooodně nervózní, začni svého kluka líbat na krk. Malé a něžné polibky na krk jsou roztomilé a zbaví tě počáteční trémy. Od krku už pak přirozeně přejdeš k ústům a líbání ti půjde samo. Pozor ale na takzvané cucfleky! Není to nic moderního, a také by kvůli tomu mohl mít tvůj kluk doma problém s rodiči. A to přeci nechceš, aby se s tebou nemohl dál vídat, což by se klidně mohlo stát!

Nepřehlédněte: Co to znamená, když ti tvůj kluk políbí ruku?

Pozor na rty!

Tak to hle je zásadní věc, na kterou by ses měla zaměřit, pokud čekáš, že se budeš líbat. Nikdo přeci nechce líbat suché a popraskané rty! Takže pomáda je v tomto případě tvým kamarádem číslo jedna. Je také dobré si potřít rty medem. Zůstanou ti vláčné a vyživené – a navíc budeš pro svého kluka doslova sladká! Ale také to s ním nesmíš přehánět – tvůj kluk by se k tobě mohl přilepit, a to fakt nechceš. A s pomádou také opatrně. Jinak by tvůj miláček necítil nic jiného, než jen nános nějaké hmoty. Takže promazávat, ale s citem!

Teď už víš, jak na to – nemáš se evidentně čeho bát, tak hodně štěstí!

Autorský text

Autor: Michaela Richterová

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články