Rozhodli jste se, že si pořídíte nové džíny a už při pouhé představě, že zase strávíte celé odpoledne v nákupáku, kde budete zpocené až na zádech běhat od jednoho stojanu ke druhému a zkoušet jedny džíny za druhými, se vám čelo orosí potem a srdce okamžitě zrychlí svůj rytmus. Ano, nějak takhle mnohé z nás reagují na nákup nových džínů.

Je pravda, že najít opravdu perfektní džíny, není vždycky úplně jednoduché. Proto se vlastně ani nelze divit, že se vám do toho nechce.

Mnoho žen nosí jedny džíny, které jim dokonale sedí, tak dlouho, dokud to nemají viditelně za sebou a skoro se na nich nerozpadnou – a to je proto, že se děsí nepříjemného maratonu. Nákup nových džínů ale nemusí být noční můra, pokud budete vědět, jak správně na to!

Vyhněte se nejčastějším chybám

Mysleli jste si, že se na nákupu džínů nedá nic pokazit? Ale kdeže! Pokazit se toho vlastně dá docela dost, proto je dobré vědět, jakým chybám se na dalším nakupování ve svém vlastním zájmu vyhnout. Už jen to je další krůček k tomu, abyste ty pravé džíny našli rychle a skoro bez práce. Vážně!

Chyba číslo jedna: dáváte přednost nízké ceně před kvalitou

Nemusíte vydělávat desítky tisíc měsíčně, abyste dokázala odolat příležitosti pořídit si levnější věc na úkor její kvality. Pokud jde o džíny, děje se tento scénář poměrně často. A to je škoda, protože právě na džínách byste šetřit určitě neměli.

Uvědomte si, že pohodlné a dobře padnoucí džíny, které se skvěle nosí a vypadají na vás prostě úžasně, budete moci nosit k mnoha věcem z vaší šatní skříně a především je budete moci nosit prakticky všude. Proto je na místě investovat do kvality, která vám zaručí, že džíny vydrží a nerozpadnou se po třetím vyprání.

Chyba číslo dva: neberete ohled na váš typ postavy

Znát svůj typ postavy by měla být pro každou ženu samozřejmost. Jedině tak budete mít jasno v tom, co si vzhledem ke své figuře můžete dovolit a co už nevypadá dobře.

Pokud jde o džíny, je znalost typu postavy nutností – i když si to bohužel většina žen neuvědomuje a na svůj typ postavy při nákupu nových džínů vůbec nehledí.

Chyba jako vrata, milé dámy. Pamatujte, že každému typu postavy sluší a lichotí jiný typ džínů. Že nějaké džíny sluší vaší kamarádce neznamená, že padnou i vám. Proto je potřeba vědět, jaký typ postavy máte a jaký typ džínů k němu sedí, což vám hodně usnadní výběr.

Chyba číslo tři: nevybíráte džíny podle toho, kam je budete nosit

Ačkoli je pravda, že dobře padnoucí džíny unosíte kamkoli, přeci jen je potřeba brát při jejich výběru ohled na to, kam je nejčastěji unosíte. Je totiž rozdíl, jestli hledáte džíny do města, nebo třeba model, ve kterém pohodlně zvládnete i nějaký ten výlet. Tomu byste měli přizpůsobit nejen střih, ale i barvu, materiál nebo třeba množství doplňků a aplikací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.