Po čem ženy touží, co se týče milostných hrátek nebo sexuálních praktik? Pokud si myslíte, že v tomhle ženy nemají žádnou fantazii, jste hluboce na omylu. I ženám se zdají různé sny nebo představy, a to nejenom v noci, ale i přes den. Problém je ovšem v tom, že o tom nedokážou mluvit, a to většinou z toho důvodu, že se bojí nebo stydí, co jim na to řekne jejich partner.

Po čem ženy touží?

S největší pravděpodobností s námi budete souhlasit, že ženy touží po spoustu věcech. Ať už je to dokonalý princ, hezký rodinný dům nebo krásné auto. Věděli jste však, že ženy dokážou toužit i v sexuálním životě? Jen s námi o tom nedokážou mluvit. Mají pocit, že jakmile sdělí svému příteli jejich myšlenky nebo sny, v okamžiku se otočí a odejdou. To je ovšem častý omyl žen. Je správné o takových věcech mluvit. Celý vztah závisí v první řadě na komunikaci. Proč tedy nepřiznat barvu, když už se vám určité myšlenky honí hlavou?

Lehké sadomasochistické hrátky už dnes nejsou výjimkou. Dalo by se říct, že je provozuje velké procento párů nebo se o to alespoň nějakým způsobem pokusili. Jen málo kdo o tom dokáže hovořit na veřejnosti, což je zcela běžné. Jestliže vaše žena o těchto praktikách nemluví, neznamená to, že o ně nemá zájem. Podle anonymních dotazníků a statistik se potvrdilo, že hodně žen touží po tom být nahá, svázaná nebo poslušná. Jinými slovy chtějí poslouchat svého přítele, který jim bude jakýmsi způsobem ubližovat nebo jim dávat všelijaké rozkazy. Po čem ženy touží?

Po čem ženy touží v milostném světě

Hra na znásilnění nebo hrátky se ženou?

Divili byste se, co všechno se ženám zdá a jaké myšlenky jim v hlavě koluji. Výjimkou nejsou ani hry na znásilnění. Pochopitelně se opravdu jedná jen o hru, kdy chce být žena znásilněna svým přítelem nebo manželem. Touží po tom, aby se jich partner vzchopil a ony tak prožily nezapomenutelné milování.

Ženy myslí mimo jiné i na sex s jinou ženou. Bisexualita se dnes běžně objevuje, jen málo žen si tento fakt dokáže přiznat. Nemají totiž takovou odvahu na to, aby vyzkoušeli milování s jinou ženou. Jak jsme naznačovali v předchozích odstavcích, touhy ženy jsou nepředvídatelné. Do ženské hlavy nevidíte, a tak si ani v nejmenším nedokážete představit, na co myslí. Věřte nám však, že některé sexuální praktiky by vás dostali do kolen. Dokážete si představit, že za vámi vaše partnerka přijde s tím, že by ráda uskutečnila sex na veřejnosti? I ženy mají rády to napětí, že by je někdo mohl u milování přistihnout.

Poznejte ženské myšlení blíže!

Tím ovšem nekončíme. Ženská mysl je opravdu nepředvídatelná, o čemž jsme krátce psali v předchozím odstavci. Víte o své partnerce opravdu vše? Nebo jsou nějaká tajemství, která se vám stydí či dokonce bojí říct? Bylo prokázáno, že ženy mají rády všelijaké úchylky, ať už se to týká nadávání, mačkání bradavek nebo společné sledování porna. Pro některé jsou tyto věci za hranici všeho, pro jiné se jedná o zcela běžné činnosti. Každý má touhy a vášně v milování nastavené jinak. Vše je ale o komunikaci a upřímnosti.

Záležet tedy bude na obou, jestli se všechny ženské touhy v posteli splní či nikoliv. Zkuste se ji na toto téma ptát. Možná vám časem sama sdělí, co by ráda v posteli zkusila a čemu by se nejraději vyvarovala. Jedině tak si dokážete milování užít na plno oba, a ne pouze jeden. Bude-li to za vaši hranici, snažte se ji to opatrně vysvětlit. Rozhodně se na ni nedívejte skrz prsty, protože každý je nějaký a každý preferuje v posteli něco jiného. Svou partnerku musíte být ochotní pochopit. Teprve poté vám bude vše dávat stoprocentní smysl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.