Vánoční dárky, které dokážeš vyrobit i sama
Štědrý večer je za rohem. Už jsi stihla pořídit dárky pro své blízké? Nebo to necháváš na poslední chvilku jako většina z nás? A už jsi přemýšlela, co komu vůbec nadělíš pod stromečkem?

Máme pro tebe několik tipů na skutečně originální dárky, které můžeš vyrobit sama. Právě Vánoce jsou o takových dárcích od srdce, tak se na ně pojďme podívat.

Pro milovníky knih

Máš doma někoho, kdo zbožňuje čtení knih? Víš, co takový knihomol uvítá? Jasně, záložka do knihy je naprosto ideální dárek, navíc, pokud si dáš záležet a vyrobíš ji ty sama. Můžeš na ni něco namalovat nebo nalepit vaše společné fotografie. Nakonec s ní zaskoč do reklamní agentury, kde ji za pár kaček zataví do fólie.

Pro romantické duše svíčky

Maminka, babička nebo kamarádka jistě ocení pěknou svíčku, kterou nikdy nic nezkazíš. A jak ji můžeš vyrobit? Konečně můžeš svůj mobil nebo počítač využít i na něco užitečného, na internetu najdeš nespočet návodů a videí na různé druhy svíček. Záleží už jen na tobě, pro kterou se rozhodneš. Nezapomeň svíčku ozdobit hezkou visačkou, která může nést například nápis „homemade“ s tvým jménem.

Fotokniha nebo album pro nejbližší

Co rozhodně potěší jak dámy, tak pány, je fotokniha nebo nějaké vzpomínkové album. Sice máme každý milión fotek v mobilu, ale ty, na které si můžeme sáhnout nic nenahradí. Záleží už na tobě, komu chceš vzpomínky darovat. Můžeš vytvořit zajímavou fotoknihu s vtipnými popisky nebo malé album či koláž. S tímto dárkem fakt zaboduješ.

Něco na zub pro mlsouny

Mezi oblíbené dárky patří samozřejmě ty, které se dají jíst. Naštěstí máš neomezené možnosti, takže stačí jen přijít na nápad. Co takhle taťkovi nebo dědovi darovat pikantní naložené hermelíny v ozdobné sklenici? Nebo můžeš vyzkoušet nějaký dobrý likér, například perníkový či vaječný, tím určitě nepohrdne babička. A co tak pečený čaj pro tvou kamarádku?

Originální módní kousky pro vyznavače módy

Pokud sis všimla, v poslední době jsou hodně populární trička s nějakým zajímavým potiskem. Co takhle využít svou kreativitu a fantazii a nějaký návrh na potisk vytvořit? Pak už jen stačí jej odeslat do reklamní agentury, kde ti tričko vytisknou. A pokud si nevíš rady, můžeš použít třeba fotografie, kterými můžeš ozdobit nejenom kousek oblečení, ale také polštářek nebo hrníček.

Věříme, že jsme ti dali alespoň pár nápadů, které využiješ pro své letošní „Ježíškování“. Nezapomeň, že tyto dárky řeknou mnohem víc než ty pouze zakoupené v obchodě.

Autorský text

Autor: Michaela Richterová

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články