Svatební den by si měli užít nejenom ženich s nevěstou, ale i hosté. Tato událost je totiž i o nich. Podívejte se na svatební den z druhého pohledu. Čím více blízkých lidí, tím lépe. Sdělit si tak své ano před nejbližšími je jeden z nejkrásnějších okamžiků. Atmosféra je na vyšší úrovni a zábava v plném proudu. I přes to se však může stát, že se na svatebním dni bude pár lidi nudit. Řeč je tentokrát ovšem o dětech. Ty se mohou po prvních pár hodinách nudit a vymýšlet tak všelijaké ptákoviny, jak si z ostatních udělat legraci. Chcete své a cizí děti zabavit? Poradíme vám, jak na to.

Zabavte děti na svatbě

Je po obřadu a vy se chystáte na zábavu? Udělejte pro děti stůl navíc. Půjde o tzv. dětský koutek neboli stůl, u kterého budou sedět čistě jen děti. Pokud je posadíte k sobě, dokážou se zabavit sami. Vy je tak budete mít neustále na očích. Samozřejmě nebude stačit vytvořit jen dětský stůl a následně si myslet, že bude vše v naprostém pořádku. Zkuste dětský stůl vybavit tak, aby se děti nenudili. Od papíru, přes pastelky až po různé stolní či dětské hry. Jestliže se jim navíc bude věnovat i jedna dospělá osoba, vydrží si děti na svatbě hrát i několik hodin.

Vždy je to o programu, který pro ně máte připravený. Na ten už musíte myslet dopředu. Jakmile na děti zapomenete a nebudete mít nic připraveného po ruce, začnou se po uplynutí několika málo hodin nudit. Je potřeba také myslet na to, že některé děti vám nevydrží ani samotný obřad, natož pak oslavu. Ta je totiž na celém dni nejdelší. Víte, u čeho se děti dokážou ještě zabavit, kromě pastelek, papíru a her? Říká vám něco stavebnice Lego? Pokud ano, jedná se o skvělé řešení, jak děti naučit novým dovednostem, a přitom je na pár desítek minut zabavit.

Zábava pro děti na svatbě

Hry pro dospělé? Proč ne pro děti?

Na svatbě se svědci starají o veškeré hry. Proč nevytvořit program i pro děti? Od soutěží až přes klasické hry. Budou tak mít pocit, že jste na ně nezapomněli a rádi se do těchto her zapojí. Pokud se jim do her nebude chtít jít, zkuste využít motivačních výher. Sdělte jim, že výherce získá například kinder vajíčko nebo jinou čokoládu, popřípadě hračku. O to více se budou chtít zapojit. Ačkoliv se to nezdá, děti jsou velice soutěživé. Zvlášť v momentě, kdy jde o skvělé výhry. Jakmile už nebude stačit dětský stůl, přejděte k této zábavě. Nemusíte se ničeho bát, v rukávu budete mít další esa.

Pokud je svatební den opravdu dlouhý a začíná už od samotného rána a pokračuje do večera, musíte mít v rukávu daleko více her, než jen dětský stůl a soutěže. Jsou děti, které u zábavy vydrží i několik hodin, ale pro jistotu je potřeba myslet na všechny. Setkat se můžete hravě i s druhou skupinou. Do té patří ty děti, jež nevydrží u jedné zábavy příliš dlouho. Co takhle vytvořit dětský raut, podobně, jako dětský stůl? Raut je tzv. občerstvení. Udělejte jim speciální stůl, kde bude jídlo čistě jen pro ně. Uvidíte, jak se dokážou na dalších pár desítek minut zabavit. Nemusíte vám sdělovat, jak dlouho dokážou děti bojovat s jídlem.

Poslední možností jsou profesionálové

V momentě, kdy si na takto velkou akci, kde bude velké množství děti nevěříte, můžete využít služeb profesionálu. Ty dokážou vymýšlet různé zábavy během dne, bez toho, aniž by se důkladněji připravovali. Konec konců je to jejich práce, takže vás profesionalita nemusí vůbec překvapit. Při výběru profesionálu si jen dávejte pozor na to, abyste si vybrali opravdové odborníky, podle referencí a recenzí, které si dnes můžete snadno vyhledat na internetových portálech a stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.