Zdravé způsoby, jak vylepšíš svůj úsměv
Pokud nejsi spokojena se svým úsměvem a máš pocit, že by mohl být jasnější a krásnější, než v současné době je, je jen na tobě, abys ho vylepšila tím nejlepším a nejzdravějším způsobem. Existují změny, které můžeš sama udělat, což nejen zlepší tvůj úsměv, ale také zkrášlí jeho estetický vzhled.

Základ je správný zubní kartáček

Výběr zubního kartáčku je jednou z nejlepších věcí, které můžeš pro své ústní a zubní zdraví a hygienu udělat. To platí zejména v případě, že stále používáš základní zubní kartáček, který nenabízí žádné moderní funkce. Elektrický zubní kartáček se všemi nejnovějšími funkcemi ti pomůže udržet tvá ústa tak zdravá, jak jen mohou být – a to bude mít jistě také pozitivní estetický dopad.

Pij více vody

Pití více vody není nikdy špatný nápad – a je to něco, co bude mít vždy pozitivní dopad na tvé zdraví. To zahrnuje samozřejmě i zdraví tvého úsměvu. Vaše zuby ovlivňuje hodně jídla a nápojů, které konzumujete každý den. Ty je mohou poškodit a zašpinit, pokud si nedáte pozor. Káva, čaj a barevné džusy jsou hlavními viníky, pokud jde o barvicí účinek.

Používej bělicí produkty

Pokud jsi již měla problémy se skvrnami na zubech nebo chceš jednoduše něco udělat se změnou barvy, která je v poslední době žlutší, než bys chtěla, možná bude nutno použít bělicí přípravky. Na trhu existuje spousta bělicích produktů na zuby, jen si vybrat.

Zvaž dostupné profesionální orální ošetření

Je dobré zvážit všechny možnosti léčby. Pokud máš konkrétní problémy, které tě brzdí a poškozují jak zdraví ústní dutiny, tak vzhled tvého úsměvu, možná by stálo za to zvážit možnost, jako je operace ústní dutiny. Měla bys prozkoumat možnosti profesionální léčby a zjistit, zda se některá z nich nehodí právě pro tebe.

Dentální nit

Pokud budeš používat zubní nit dvakrát denně, udrží to tvůj úsměv mnohem zdravější – a tato výhoda se projeví i na vzhledu tvých zubů a úsměvu. Nezapomeň tedy začít používat zubní nit denně. Výsledky uvidíš prakticky okamžitě.

Jak můžeš vidět, existuje mnoho možností, jak si vylepšit úsměv zdravým způsobem. Každá z věcí ti umožní vylepšit svůj úsměv a učinit jej tak zdravým a krásným, jak by měl být. Proto podnikni kroky, o kterých si myslíš, že jsou pro tebe nejvhodnější a zase se pyšni svým úsměvem.

Zdroje: socialifestylemag.com

Autor: Michaela Richterová

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru

Další zajímavé články